REFLEKSOTERAPIA GŁOWY I TWARZY

Twarz jest naszą wizytówką, jest pierwszą częścią ciała, którą widzi i ocenia nasz rozmówca. Można z niej wyczytać wiele, min: stan Twojego zdrowia, emocje, nastrój, na niej pozostawiają ślad nasze przeżycia, choroby, stresy, zmęczenie, nieodpowiednia dieta itp...
Chcesz się uspokoić i wyciszyć emocje, pozbyć się napięcia twarzy i nadać jej blask, rozluźnić się i zrzucić z barków cały stres ? Zapraszam na zabieg refleksoterapii głowy i twarzy z masażem miorelaksacyjnym, masażem ucha, mobilizacją i rozluźnieniem barków.

REFLEKSOTERAPIA GŁOWY I TWARZY działa na cały organizm jak refleksoterapia stóp, poprawiając pracę wszystkich narządów wewn. i układów - pokarmowego, hormonalnego, krążenia, nerwowego.(czytaj wiecej) Zdecydowanie poprawia samopoczucie, odpręża, relaksuje, uspokaja i wycisza emocje, redukuje stres, pomaga w stanach depresyjnych i lękowych.
Ale oprócz tego zabieg na punktach refleksorycznych głowy i twarzy ma niesamowite działanie kosmetyczne:
  • dotlenia skórę, poprawia przepływ krwi, oczyszcza, przez usunięcie toksyn,
  • poprawia koloryt skóry, elastyczność, działa liftingująco, wygładza zmarszczki
  • łagodzi rysy twarzy, czyni twarz radosną i pogodną, dodaje jej blasku
  • redukuje worki i cienie pod oczami
Cały zabieg refleksoterapii głowy i twarzy trwa 60-70 minut.
Koszt zabiegu pojedynczego to 60zł, po 9 zabiegach – 10-ty jest GRATIS.
Do zabiegu używam ciepłego olejku jojoba i arganowego.
Proponowana częstotliwość zabiegów: profilaktycznie zdrowotnie i kosmetycznie 1-2 razy w miesiącu lub w razie większych problemów 10-12 zabiegów 1-2 razy w tygodniu.

Serdecznie zapraszam na zabieg



< Wróć